Mobirise Web Site Maker

Jak działa miraDry?

Jest to naprawdę proste. System miraDry® wykorzystuje technologię miraWave™ polegającą na emitowaniu precyzyjnych, płytko wnikających i ukierunkowanych dawek energii mikrofalowej w tkankę miękką dołu pachowego pacjenta w celu leczenia nadmiernej potliwości (pierwotnej nadpotliwości pach). Podczas emisji energii mikrofalowej system chroni powierzchnię tkanki przez chłodzenie kontaktowe. System jest przeznaczony do użytku w placówkach medycznych przez personel medyczny pod nadzorem lekarza.


Technologia zabiegu:

System miraDry® jest jedyną procedurą zatwierdzoną przez FDA która zapewnia trwałą redukcję potu pod pachami w całkowicie nieinwazyjny sposób. Inne metody leczenia, w tym antyperspiranty i toksyny mają na celu tymczasowe wyłączenie gruczołów potowych więc wymagają one powtarzania zabiegów w celu utrzymania skuteczności. Istnieją też opcje operacyjne polegające na przecięciu nerwów - jednak stwarzają one oczywiste ryzyko operacyjne. Zabieg miraDry jest więc jedyną drogą, aby pozbyć się potliwości pod pachami na zawsze!

Oto, co dzieje się pod Twoją skórą:

Po podaniu znieczulenia pod pachami są one gotowe do przeprowadzenia zabiegu. Lekarz przykłada głowicę miraDry w odpowiednim miejscu pod pachą oznaczonym dokładnie symbolem odbitym na skórze przez szablon zabiegowy.

Następnie, gdy głowica zostaje aktywowane, uruchamia się pompa próżniowa, która zasysa skórę wraz z gruczołami potowymi, zbliżając ją do powierzchni i stabilizując aby uzyskać maksymalne i dokładne rezultaty.

Wreszcie dostarczana jest energia miraWave™ która niszczy gruczoły potowe i zapachowe. Przez cały czas aktywne jest chłodzenie chroniące wierzchnie warstwy skóry.

Animacja zabiegu miraDry:

Bądź z miraDry na bieżąco!