Mobirise review

Referencje pacjentów

“Dziękuję za zabieg miraDry. Absolutnie kocham ten efekt!! Zrobiliście świetną robotę z lokalnym znieczuleniem. Podczas zabiegu nic nie czułam. Po zabiegu poszłam do domu i zrobiłam okład z lodu jak powiedzieliście. Wstałam następnego dnia czując się świetnie, z lekkim bólem, ale tylko to. Minęły dwa tygodnie od zabiegu i nie muszę już używać dezodorantów i antyperspirantów wogóle. Czuje się bardzo czysto i świeżo cały czas. Nie śmierdzę! Myślę że to jest najlepsza rzecz. I muszę Wam powiedzieć że zabieg usunął mi również włosy pod pachami które pozostały mi jeszcze po zabiegu usuwania włosów laserem. To jest piękna sprawa jechać do pracy i nie musieć pakować dezodorantów i nie martwć się o pot i brzydki zapach. Więc jeszcze raz, dziękuje! miraDry zmieniło moje życie. Będe polecać zabieg każdemu! ”

“Pociłam się okropnie przez całe moje życie. Dowiedziałam się o miraDry w poprzednim roku i zdążyłam poddać się zabiegowi na czas aby uczestniczyć w weselu mojego syna i tańczyć - nie pocąc się! Teraz mogę robić różne rzeczy jak letnie pikniki czy po prostu cieszyć się z przebywania na zewnątrz, czegoś, co dla większości z nas jest normalne. Dziękuje Centrum Laserowemu w Maryland, czuje się, jak bym zaczęła życie od nowa!”

“Nigdy nie uważałem że mam problem z potliwością. Jestem facetem, a faceci się pocą. Jednak moje ubrania stale przesiąknięte były potem pod pachami i musiałem często zmieniać koszulki przez nieestetycznie wyglądające i śmierdzące plamy. Nawet tuż po prysznicu i użyciu mocnych antyperspirantów, przy jakiejkolwiek aktywności: zabawie z dziećmi, sprzątaniu domu... nawet zwykłym siedzeniu i oglądaniu telewizji, ciągle miałem spocone pachy. Było to nieprzyjemne. Słyszałem dużo o miraDry i zdecydowałem się na zabieg. Odkąd miałem wykonany zabieg miraDry jestem wolny od potu i czuje się świetnie! Mogę założyć koszulę rano i zdjąć ją  w nocy i odłożyć nawet do szuflady jeśli chcę! Nigdy więcej plam pod pachami. Nie ma brzydkiego zapachu. Czuje się pewnie gdy po ciężkim dniu wychodzę jeszcze na miasto. Dzięki miraDry!”

“Po zabiegu nie zauważyłam żebym pociła się pod pachami. Nic mnie nie boli ani nie ma żadnego dyskomfortu. Zdecydowanie polecam zabieg miraDry wszystkim!”

Vicky Eldridge, Redaktorka "Aesthetic Medicine Magazine"

Wyjaśnia, w jaki sposób zabieg miraDry sprawił, że pot pod pachami to o jedno mniej zmartwień podczas jej intensywnego trybu życia i codziennego dojazdu do pracy w Londynie.

Bądź z miraDry na bieżąco!