free html5 templates

Rezultaty

Oczekiwane rezultaty:
- Dla większości pacjentów wystarczy jeden zabieg
- Natychmiastowy efekt
- Gruczoły potowe i zapachowe są zniszczone i nie regenerują się - zabieg jest TRWAŁY

Z miraDry będziesz czuć się czysto, świeżo i beztrosko!

Przed i po treningu

Zdjęcia wykonane przez pacjentkę po treningu przed i po zabiegu miraDry®.
SkinSpeaks, Edina, MN

Test ze skrobią i jodyną wykonany 4 tygodnie po zabiegu miraDry ze zoptymalizowanym protokołem zabiegowym

Na lewym zdjęciu prawa pacha pacjenta - nie leczona, na prawym zdjęciu lewa pacha pacjenta - 4 tygodnie po zabiegu miraDry

Zdjęcia pacjenta miraDry wykonane po treningu.
Dr. Larry Fan
77 Plastic Surgery, San Francisco, CA

Pacha leczona miraDry VS. pacha nieleczona

Mężczyzna / Wiek: 24 lata / Cztery tygodnie po zabiegu miraDry na lewą pachę. Zdjęcie wykonane bezpośrednio po 30-minutowej jeździe na rowerku stacjonarnym w ogrzewanym pokoju.

"Zaraz po [...] tego samego dnia zauważyłem, że nie pociłem się, zupełnie, miałem pod pachami 100% sucho. Druga pacha była mokra jak zawsze tak jakbym wykonywał ćwiczenia fizyczne. Efekt był natychmiastowy. Teraz pocę się tylko trochę ale efekt zabiegu drastycznie zredukował mój pot!"

Kobieta / Wiek: 39 lat / Cztery tygodnie po zabiegu miraDry na lewą pachę. Zdjęcie wykonane bezpośrednio po 30-minutowej jeździe na rowerku stacjonarnym w ogrzewanym pokoju.

"Nie uważam że dużo się pocę, lecz ślady potu na ubraniach są dla mnie problemem gdy pogoda jest ciepła i gdy noszę ładne stroje. Spocone plamy wyglądają okropnie i sprawiają że czuje się nieswojo. Jestem podekscytowana że po zabiegu już na obie pachy nie poce się tak jak kiedyś i nie musze się martwić o mokre plamy na ubraniach nigdy więcej!"

Kobieta / Wiek: 21 lat / Cztery tygodnie po zabiegu miraDry na lewą pachę. Zdjęcie wykonane bezpośrednio po 30-minutowej jeździe na rowerku stacjonarnym w ogrzewanym pokoju.

"Chciałam zrobić zabieg miraDry ponieważ dużo się pocę i zawsze bałam się nosić kolorowe topy. Chciałam czuć się pewnie nosząc ubrania o jasnych kolorach. Ostatnio byłam na zakupach i kupiłam 6 nowych bluzek! Czuje się dużo bardziej komfortowo nosząc je nawet jeśli miałam zrobiony zabieg tylko pod jedną pachą!"

Kobieta / Wiek: 47 lat / Cztery tygodnie po zabiegu miraDry na lewą pachę. Zdjęcie wykonane bezpośrednio po 30-minutowej jeździe na rowerku stacjonarnym w ogrzewanym pokoju.

"Poce się obficie pod pachami, czy to w pracy czy w sytuacjach towarzyskich jest to powód dla którego noszę tylko bluzki bez rękawów, bo jeśli nie, kończę z dużymi plamami potu. Słyszałam o miraDry i pomyślałam ... Naprawdę potrzebuje aby to zrobić!"

Kobieta / Wiek: 36 lat / Cztery tygodnie po zabiegu miraDry na lewą pachę. Zdjęcie wykonane bezpośrednio po 30-minutowej jeździe na rowerku stacjonarnym w ogrzewanym pokoju.

"Niedawno przestałam używać antyperspiranty i zauważyłam, że poce się bardziej niż zwykle. Jest to irytujące. Po moim zabiegu miraDry zauważyłam bardzo dużą różnicę pomiędzy leczoną i nieleczoną pachą w wilgotności i zapachu."

Mężczyzna / Wiek: 41 lat / Cztery tygodnie po zabiegu miraDry na lewą pachę. Zdjęcie wykonane bezpośrednio po 30-minutowej jeździe na rowerku stacjonarnym w ogrzewanym pokoju.

"Byłem zmotywowany do zabiegu miraDry przez moją żonę która zawsze wypominała mi jaki jestem spocony! W 2 tygodniu po zabiegu wniosłem swoją córkę na wzgórze chcąc pokazać znajomym efekty zabiegu. Pokazałem im więc jedną zapoconą pachę a na drugiej, leczonej, tylko kropelkę potu. Było jasne, że jest to ogromna redukcja!"

Bądź z miraDry na bieżąco!